Netværkskabler

Kobber: CAT 5e
Kobber: CAT 5e
  • Længder: 0.5m, 1m, 2m, 5m, 10m, 15m, 20m, 25m, 30m, 40m og 50m
Kobber: CAT 6
Kobber: CAT 6
  • Længder: 1m, 2m, 5m, 10m, 20m, 30m, 40m og 50m
Fiber: SC-SC OM2
Fiber: SC-SC OM2
  • Længder: 2m, 5m, 20m, 50m, 75m, 100m, 125m og 150m
  • Netværkskabeltype: OM2
  • Stik: SC-SC
  • Fiberoptiktype: Multimode
  • Fiber antal: duplex
  • Diameter af core/belægning: 50/125μm
Fiber: SC-SC OM2
Fiber: SC-SC OM3
  • Længder: 25m og 50m
  • Netværkskabeltype: OM3
  • Stik: SC-SC
  • Fiberoptiktype: Multimode
  • Fiber antal: duplex
  • Diameter af core/belægning: 50/125μm
Fiber: SC-LC OM2
Fiber: SC-LC OM2
  • Længder: 1m, 2m, 3m, 50m og 100m
  • Netværkskabeltype: OM2
  • Stik: LC-SC
  • Fiberoptiktype: Multimode
  • Fiber antal: duplex
  • Diameter af core/belægning: 50/125μm
Fiber: LC-LC OS2
Fiber: LC-LC OS2
  • Længder: 2m, 5m, 10m, 20m, 50m, 100m og 200m
  • Netværkskabeltype: OS2
  • Stik: LC-LC
  • Fiberoptiktype: singlemode
  • Fiber antal: duplex
  • Diameter af core/belægning: 9/125μm
Adapter: LC-LC
Adapter: SC-SC OM2
  • Netværkskabeltype: OM2
  • Stik: SC-SC
  • Fiberoptiktype: multimode
  • Fiber antal: duplex
Adapter: LC-LC
Adapter: SC-SC OM3
  • Netværkskabeltype: OM3
  • Stik: SC-SC
  • Fiberoptiktype: multimode
  • Fiber antal: duplex
Adapter: LC-LC
Adapter: LC-LC
  • Stik: LC-LC
  • Fiberoptiktype: singlemode
  • Fiber antal: duplex
Mangler du noget?

Mangler du noget som ikke står her på siden? Kontakt os og vi vil forsøge at skaffe det du mangler

Oversigt